Konfirmation i Aal Kirke

Der er konfirmation i Aal Kirke torsdag den 30. maj kl 9:00 og kl. 11:00

Kl. 9:00

  1. Anders Madsen, Vestparken 6, Oksbøl

  2. Caroline Møller Vinther, Odinsvej 1, Oksbøl

  3. Didde Lykke Lindberg, Vigtoftvej 9, Vrøgum, Oksbøl

  4. Emily Hedegaard With, Søndervang 44, Oksbøl

  5. Frederik Frank Fuller, Elmevej 2, Oksbøl

  6. Frederikke Vagtborg Tonnesen, Præstegårdsvej 1, Oksbøl

  7. Freja Siig Kristensen, Vestergade 17, 1 th., Oksbøl

  8. Jacob Lyngsø Mulberg, Stilhofsvej 42, Billum

  9. Kristoffer Bille Faaborg, Østergade 8, Oksbøl

  10. Line Johansen, Birkevej 5, Oksbøl

  11. Mathias Lyngsø Mulberg, Stilhofsvej 42, Billum

  12. Mathias Rudbech Jørgensen, Engvej 22, Oksbøl

  13. Mette Klausholm Jensen, Borrevej 8, Oksbøl

  14. Nanna Farup, Baunhøjvej 43, Oksbøl

  15. Nanna Rønne Kristensen, Solsortevej 1, Janderup

  16. Nicklas Kryger Madsen, Thorsvej 14, Oksbøl

  17. Noah Tvede Rasmussen, Kirkegade 20, Oksbøl

  18. Peter Frost Hedegård, Tarmvej 290, Nørre Nebel

  19. Sebastian Uhd, Kjelstvej 11, Billum

  20. Sebastian Høy Møllerskov, Dalgårdsvej 53, Oksbøl

  21. Søren Schack Poulsen, Søndervang 34, Oksbøl

  22. Tobias Toft Rathleff, Vestergade 5, Oksbøl

Kl. 11:00

  1. Alexander Becker, Odinsevj 26, Oksbøl

  2. Alfred-Dres Frydendahl Tarbensen, Kirkegade 42, Oksbøl

  3. Anne-Sophie Munch Andersen, Østparken 41, Oksbøl

  4. Bjørg Lykke Seerup, Lokesvej 2, Oksbøl

  5. Caroline Moesgaard Pedersen, Vinkelvej 3, Oksbøl

  6. Casper Thuesen Hammer, Lokesvej 12, Oksbøl

  7. Christoffer Hladka, Skallingvej 12, Billum

  8. Ditte Merete Pedersen, Kjelstvej 29, Billum

  9. Isabell Theresa Otting Dethlefsen, Lokesvej 19, Oksbøl

  10. Jonas Wolf Sylvestersen, Østparken 132 b, Oksbøl

  11. Josefine Tholstrup Dyrvig Nielsen, Søndergade 15, Oksbøl

  12. Josephine Lauge Frøsig, Søndervang 17, Oksbøl

  13. Liva Maria Pedersen Jósefa, Kostrzewskiego 63 Szczecin, Polen 70-001

  14. Maria Kofoed Stender, Østparken 104, Oksbøl

  15. Mads Thuesen Jensen, Elmevej 8, Oksbøl

  16. Nanna Rønne Kristensen, Solsortevej 1, Janderup

  17. Nichlas Schou Lee, Gl.møllevej 9, Oksbøl

  18. Oliver Hartvig Kærsner, Kornvænget 9, Oksbøl

  19. Peter Kristian stoustrup, Nielsen Kornvænget 2, Oksbøl

  20. Rasmus Agerholm Olsen, Østparken 83, Oksbøl

  21. Tobias Puggaard Larsen, Kirkegade 31, Oksbøl

Telegrammer kan afleveres i Aal sognehus fra kl. 8.00 til 12.00 torsdag den 30. maj

DEL